Aktiviteler

Aktiviteler

Gökçetepe Tabiat Parkı; Edirne ilinin Keşan ilçesinde bulunan tabiat harikası, tabiri caizse saklı cennet olarak değerlendirilebilecek eşsiz güzellikteki bir yerdir. Uçsuz bucaksız koyları ve binlerce m2 ormanıyla doğa harikası olarak nitelendirilebilecek bu yerde birçok güzel aktiviteye katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sunmuş olduğumuz birbirinden kaliteli fırsatlar sayesinde harika bir tatil geçirebilirsiniz. Gökçetepe Tabiat Parkı; doğal yaşamı gerçek anlamda hissedebileceğiniz bir yerdir. Astım ve alerjik hastalıklara iyi gelen bu tabiat parkı; oksijen deposu olarak bilinmektedir. İstanbul, Bursa ve Çanakkale’ye oldukça yakındır. Gelin hep birlikte, Gökçetepe Tabiat Parkı’nda yapabileceğiniz aktivitelerden bahsedelim!

Aktiviteleri Keşfetmeye Ne Dersiniz?

Üç, dört veya yedi günlük programlardan size en uygun olanına katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kendi tatiliniz için uygun olan bir aktivite programı oluşturabilirsiniz. Önceden belirlenmiş olan tatil paketlerine katılabilirsiniz. Ayrıca, isterseniz, kendi tatil tarihlerinizi kendiniz seçebilirsiniz.

Zipline

Yüksek bir noktadan alçak bir noktaya bağlanmış olan çelik halat sayesinde kayma aktivitesi; zipline olarak bilinmektedir. Kişinin emniyet kemeri giydiği bu aktivitede, kendi ağırlığı ve yerçekimi sayesinde kayması söz konusu olmaktadır. Tatilinizi renklendirmek istiyorsanız sizin için harika bir aktivite olacaktır.

Survivor Macera Parkı

Televizyonda Survivor yarışmasını izleyip, buradaki parkurlarda ben de yarışsam diye düşünüyorsanız Survivor Macera Parkı’nı tercih etmelisiniz. Doğadaki zorlukların hafıza ve matematik yeteneklerinin aynı zamanda kişisel yeteneklerle birleşmesi sayesinde ortaya Survivor parkurları çıkmaktadır. Yetişkinler için yarışlar ve takım çalışması ön planda iken çocuklar için ise daha çok eğitim ve kişisel gelişim daha önemli olmaktadır.

Tırmanma Duvarı

Tırmanma duvarı sayesinde çocukların fiziksel gelişim, iletişim, konsantrasyon, hedef belirleme, analitik düşünme, kararlılık, sonuç odaklılık gibi özellikleri gelişecektir.

Çocuk Oyun Grupları

Çocuk oyun gruplarımız sayesinde çocukların özgüven ve bağımsızlık kazanması söz konusu olacaktır. Hem eğitici hem de öğretici oyun gruplarımız yer almaktadır.

Futbol Sahası

Yarı profesyonel sahamızda futbol oynama şansını yakalayabilirsiniz.

Paintball

Heyecan dolu bir aktivite olacaktır.

Okçuluk

Profesyonel eğitmenlerimiz sayesinde kaliteli bir okçuluk eğitimi almış olacaksınız.

Atış Eğitimi

Profesyonel atış eğitimi fırsatını sizlere sunmaktayız!

Mini Golf

Sakin ve eğlenceli bir aktivite arayanların tercihi olmaktadır.

Balta Atışı

Eğitmen gözetiminde yapılabilecek heyecanlı bir aktivite olarak sizleri bekliyor!

Amfi Tiyatro

Eşsiz manzarada açık hava sineması izlemek isteyenler ideal bir aktivitedir. 2000 kişi kapasiteli amfi tiyatro alanı bulunmaktadır.

İp Parkuru

Gözetmenler eşliğinde güvenli ve heyecanlı bir aktivite olarak yapılmaktadır.

Make Reservation
Kişi Sayısı
Toplam
0,00