Eğitim Kampı

Eğitim Kampı

Gökçetepe Tabiat Parkı olarak sunmuş olduğumuz konaklama seçenekleri, aktivite imkanları, yeme içme hizmetleri ve eğitim kamplarıyla unutulmaz bir tatil yapmak isteyenlerin tercihi olmaktayız. Okçuluk, kampçılık ve dağcılık eğitimi gibi aktiviteler sunarak farkımızı ortaya koymaktayız.

Okçuluk Eğitimi

Ok atmanın belirli püf noktaları bulunmaktadır. Bu noktada, sizlere sunmuş olduğumuz okçuluk eğitimi sayesinde söz konusu püf noktalarını öğrenmenizi sağlıyoruz. Profesyonel ve deneyimli eğitmenlerimiz; bu eğitimin verilmesinden sorumlu olmaktadır. Profesyonel eğitmenlerimiz; her şeyden önce, bu spora odaklanmanızı sağlamaktadır. %100 konsantrasyonla bu işi yaptığınız takdirde başarılı olduğunuzu siz de göreceksiniz. Sunmuş olduğumuz okçuluk eğitimi fırsatları; sizlerin uygun olduğu zaman dilimlerine göre şekillenmektedir.

Telsiz Eğitimi

Telsiz eğitiminin de bulunduğu Gökçetepe Tabiat Parkı sayesinde kendinizi farklı konularda geliştirmenin tadını çıkaracaksınız. Haberleşme ve güvenlik gibi konularda önemli olan telsiz kullanımını en iyi şekilde öğrenmek için sunmuş olduğumuz telsiz eğitimlerine katılmalısınız.

Kampçılık Eğitimi

Gökçetepe Tabiat Parkı olarak farklı konaklama seçenekleri sunmaktayız. Bu noktada, istediğiniz takdirde müsait alanlarımızda kamp kurabilirsiniz. Ancak, güzel bir kampçılık deneyimi yaşamak için kampçılık eğitimi almalısınız. Profesyonel ve deneyimli eğitimci kadromuz sayesinde kamp yapmanın en ince ayrıntılarını öğrenme şansı elde edeceksiniz.

Dağcılık Eğitimi

Gökçetepe Tabiat Parkı’nda temel dağcılık eğitimi verilmektedir. Spor Genel Müdürlüğü’nün dağcılık eğitim talimatına göre verilen eğitimler sayesinde tatil yapmaya gelenlerin kendilerini bu konuda geliştirmesi söz konusu olmaktadır. Sınırlarımız içerisinde bulunan tırmanma duvarına nasıl tırmanılacağı gibi hususları da bu eğitim sayesinde öğrenebilirsiniz.

Yüzme Eğitimi

Yüzme bilmeden tatile geldiyseniz endişe etmenize asla gerek yok! Profesyonel eğitmenlerimiz sayesinde güvenilir bir ortamda kısa süre içerisinde yüzme öğrenme şansını elde edebilirsiniz. Bu sayede, hemen yanı başınızda olan denize girerek muhteşem denizin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Balta Atış Eğitimi

Gökçetepe Tabiat Parkı’nda boş zamanlarınızı geçirmek adına balta atış aktivitelerine katılabilirsiniz. Ancak, hem eğlenceli hem de riskli olan bu aktiviteyi gerçekleştirmek için öncelikli olarak balta atış eğitimi almalısınız. Profesyonel eğitimcilerimiz, bu eğitimi vererek sizlerin eğlenceli zaman geçirmesini sağlamaktadır.

Basketbol Eğitimi

Kapalı basketbol sahamız sayesinde tatildeki boş zamanlarınızda basketbol oynayabilirsiniz. Ancak, bunun için öncelikli olarak, bu oyunun nasıl oynanacağını öğrenmek adına basketbol eğitimi almalısınız.

Futbol Eğitimi

Kapalı futbol sahamızda futbol öğrenebilir ve ardından arkadaşlarınızla maç yapabilirsiniz.

İp Parkuru Eğitimi

Eğlenceli bir aktivite olan ip parkurunda neler yapacağınızı öğrenmek için öncelikli olarak ip parkuru eğitimi almalısınız.

Make Reservation
Kişi Sayısı
Toplam
0,00