Konaklama

Konaklama

Gökçetepe Tabiat Parkı olarak sunmuş olduğumuz harika tatil imkanını taçlandırmak adına bizi tercih edenlere mükemmel konaklama seçenekleri sunmaktayız. Gelin hep birlikte konaklama imkanlarımızdan bahsedelim!

Seyahat acentemizin turizm sektöründeki konumu her geçen daha iyiye gitmektedir. Bu noktada, evinizden çıktığınız andan başlayarak evinize ulaşana dek olan süreçteki tüm konaklama hizmetleriniz bizim güvencemiz altındadır. Ekibimizde, konaklama konusunda özel eğitim almış, uzman kişiler bulunmaktadır. Bu noktada, sizler için en uygun olan otel, çadır, sosyal tesis, misafirhane ve bungalov konaklama seçeneklerini sunmaktayız. Bizlere başvurduğunuz takdirde en hızlı şekilde rezervasyonunuz yapılmaktadır. Bu sayede, tatiliniz, tahmin ettiğinizden daha kolay hale gelmektedir.

Marisstone Hotel

Marisstone Hotel; tabiat parkımızın bünyesinde yer almaktadır. Dünyada kendi kendini temizleyebilen iki körfezden birisi olan Saros Körfezi’nin Maris adıyla bilinen kıyı şeridinde bulunan bir hoteldir. Taş ve ahşaptan oluşan mimari yapısıyla büyük beğeni toplamaktadır. Özel restoran, özel plaj, toplantı salonu, resepsiyon lobisi gibi kaliteli seçenekler sunmaktadır. Çam ağaçlarının altında, köklü bir geçmişe sahip olan zeytin ağaçlarının sergilendiği, eşsiz bir manzaraya sahip, bol oksijeni ve farklı konaklama seçenekleriyle bilinen bu hoteli tercih ettiğiniz takdirde kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz.

Bungalov

Ağaç evde tatil yapma deneyimi yaşamak isteyenler için en doğru tercihtir. Ağaç evler ve bungalov evler ile klasik konaklama seçeneklerinin dışında farklı bir konaklama deneyimi yaşamış olursunuz. Kalabalıktan ve stresten uzak bir konaklama vaat eden bungalov evleri tercih ettiğiniz takdirde kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Bu evlerde konakladığınız takdirde doğayla beraber olmanın tadını çıkaracaksınız.

Karavan

Karavan tatili; birçok kişinin hayali olmakla beraber Gökçetepe Tabiat Parkı sayesinde bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Yıldız ve Çakıl Koyu olarak adlandırılan bölgede karavanlarınızla harika bir tatil yapma şansı elde edebilirsiniz. Muhteşem bir deniz manzarasının hemen yanında konaklamak, istediğiniz zaman denize girebilmek, hem merkeze yakın hem de kalabalıktan uzak olmak gibi fırsatları aynı anda sunan karavan tatiline kesinlikle hayran kalacaksınız.

Çadır Alanlarımız

Çam ağaçları içerisinde, köklü bir geçmişe sahip zeytin ağaçlarının altında çadır kurmak isteyenler için en iyi imkan Gökçetepe Tabiat Parkı’nda bulunmaktadır. Tabiat Parkı’mızda bulunan çadır alanlarında isterseniz kendi çadırlarınız isterseniz de bizden kiralayacağınız çadırlarla güzel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Toplu Kamp Konaklama

Toplu kamp konaklama imkanları için Yıldız adı verilen bölgeye gidebilirsiniz. 2000 kişilik çadır kapasitesi bulunmaktadır. Yemekhane, aktivite alanları ve daha birçok fırsat; bu bölgede sizleri beklemektedir.

Make Reservation
Kişi Sayısı
Toplam
0,00