Yeme İçme

Yeme İçme

Gökçetepe Tabiat Parkı’nda farklı aktiviteler yapmak, farklı konularda eğitimler almak, çeşitli konaklama hizmetlerinden faydalanmak gibi fırsatlarınız olacaktır. Bunun yanı sıra, yeme içme konusunda da birçok farklı seçenekle size en iyi hizmeti sunduğumuzu vaat ediyoruz. Gelin hep birlikte yeme içme alternatiflerimize bir göz atalım!

Giriş Bölgesi

Gökçetepe Tabiat Parkı’nın giriş bölgesinde bulunan süpermarketimiz sayesinde ihtiyacınız olan her türlü ürünü kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. A’dan Z’ye aradığınız her şey; bu süpermarkette bulunmaktadır. Bilhassa kamp yapmak için Gökçetepe Tabiat Parkı’nı tercih ettiyseniz ihtiyaç duyacağınız gıda malzemelerinden tutun da diğer araç gereçlere kadar her türlü ürün süpermarkette bulunmaktadır. Süpermarketin içerisinde manav, şarküteri, balık, kasap reyonlarının yanı sıra kamp malzemeleri, tekstil, deniz malzemeleri ve daha birçok ürün yer almaktadır. Bunun yanı sıra, Tabiat Parkı’mızın giriş bölgesinde bulunan fırınımızdan birçok şey satın alabilirsiniz.

 

Tabiat Parkı’nın giriş bölgesinde bulunan Giriş Cafe; yiyecek ve içecek çeşitlerinin yanı sıra nargile cafe hizmeti sunmasıyla birçok kişinin tercihi olmaktadır. Bunun yanı sıra, restoranımız sayesinde harika yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Pide, lahmacun, döner ve kahvaltı seçenekleriyle size güzel yeme içme imkanları sunmaktadır.

 

 

Yıldız Bölgesi

Yıldız Bölgesi’nde yaklaşık 2000 kişiye hizmet veren sulu yemek alanımız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, etkinlik alanlarında acil ihtiyaçlarınız için alışveriş yapabileceğiniz kantinlerimiz vardır.

Kantinimiz, siz değerli misafirlerimizin acil yemek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetinizdedir.

Çakıl Koyu Bölgesi

Çakıl Koyu Bölgesi’nde hem günübirlik hem de uzun süreli olarak konaklayacak vatandaşlarımız için çadır kurma imkanı bulunmaktadır. Bu bölgede istediğiniz gibi çadır kurarak tatil yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Çakıl Koyu Bölgesi’nde kalacak olanların yeme içme ihtiyaçlarının giderilmesi için market ve kafemiz bulunmaktadır. Her türlü reyonun yanı sıra kamp ve deniz malzemelerinin satışı yapılmaktadır. Buna ek olarak, döner, patso, tost, menemen, köfte, hamburger ve kahvaltı seçenekleri sunan cafemiz sayesinde güzel yemekler yiyebilirsiniz.

Çakıl Bölgesi’nde bulunan Nargile Cafe sayesinde sıcak yaz akşamlarında nargile, meyve aromalı içecekler ve dondurma standının keyfini çıkarma şansına erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra, arkadaşlarınızla tavla veya okey oynayarak güzel vakit geçirebilirsiniz. Aynı bölgede bulunan Portakal Cafe’de birbirinden lezzetli katı ve sıvı içecek çeşitleri bulunmaktadır.

Tavla ve okey ile Nargile Kafe, yaz akşamlarının vazgeçilmezi oluyor.

 

Marisstone Hotel Bölgesi

Gökçetepe Tabiat Parkı’nda bulunan konaklama seçenekleri arasında en çok tercih edilen Marisstone Hotel olmaktadır. Kaliteli hizmeti en ekonomik seçeneklerle ayağınıza getiren Marisstone Hotel; aynı zamanda birbirinden güzel yiyeceklerle insanların damak tadına hitap etmektedir.

Make Reservation
Kişi Sayısı
Toplam
0,00