Yüzmeyi Daha Keyifli Hale Getirecek 5 Ürün

Yüzmeyi Daha Keyifli Hale Getirecek 5 Ürün

Esad Bozkaya
  • Esad Bozkaya
  • 30 Mart 2020
Yüzmeyi Daha Keyifli Hale Getirecek 5 Ürün
5 / 100

Yaz tatilinde denizde saatlerce yüzmek istiyorsanız, yanınıza alacağınız birkaç ürünle yüzmeyi çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Tüm deneyiminizi kayıt altına alacak aksiyon kameralarından çok daha akıcı yüzmenizi sağlayacak paletlere, şnorkellerden deniz maskelerine, kulak tıpaçlarından yüzücü gözlüklerine; sizler için seçtiklerimiz hemen aşağıda!

GoPro

Yüzerken yaşadığınız tecrübeleri kayıt altına almayı isteyebilirsiniz. Daha sonrasında defalarca açıp bu görüntüleri izlemek ve bu anları ölümsüzleştirmek size çok iyi gelecektir. Dolayısıyla yüzmeyi daha keyifli hale getirmenin yollarından biri bu su altı kamerası modellerinden edinmek, su geçirmez Go Pro modelleri ya da Go Pro aksiyon kameralarına alacağınız su geçirmez kılıflar olacaktır.

Maske ve şnorkel

Denizde saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız, çünkü yüzerken etrafınızda olup bitenleri son derece konforlu bir şekilde izleyebileceksiniz. Şnorkel ve deniz maskeleri yüzme keyfinizi ikiye katlamak üzere hayatımızda olan ürünler arasında. Aksiyon kameranızı da kolayca sabitleyebileceğiniz tüm yüzü kapsayan deniz maskeleri de son yıllarda iyice popüler. Siz de bu maske ve şnorkellerden yanınızda mutlaka bulundurun ve yüzme deneyiminizi çok daha eğlenceli bir hale getirin.

Palet

Yüzerken çok daha uzun mesafeleri çok daha kolay ve hızlı bir şekilde kat etmenizi sağlayan paletler de yüzme keyfi için olmazsa olmaz ürünler arasında. Tabii ki serbest dalıştan scuba’ya, teknik dalıştan yüzmeye, farklı alanlar için farklı palet modellerine bakmak gerekir. Yüzmek için palet seçerken topuk kısmı kapalı, yumuşak ve kısa uçlu modelleri tercih edebilirsiniz.

Kulak tıkacı

Yüzerken keyif kaçırma ihtimali olan durumlardan biri de kulağa su kaçmasıdır. Bunu önlemek için kulak tıkaçları olmazsa olmazlar arasında. Özellikle spor markalarının kolayca takıp çıkarılabilir şekilde tasarladığı ve ergonomik tasarımlarıyla öne çıkan silikon tıkaçlar en popülerler arasında. Eğer daha doğal bir yol istiyorsanız da balmumu kulak tıkaçları deneyebilirsiniz. Burun tıkaçları da ihtiyaç duyanlar için yüzme konforunu arttıracak ürünler arasında…

Yüzücü gözlüğü

Eğer “ben şnorkel ve maske istemiyorum” diyor ama yine de suyun içinde etrafı göre göre yüzmek istiyorsanız yüzücü gözlükleri tam size göre demektir. Özellikle yüzme sporunda uzmanlaşmış markaların yenilikçi gözlük tasarımlarını seçerseniz gerek görüş kalitesi gerek buğusuzluk gerekse rahatlık anlamında yüzme keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Diğer İçerikler
9 / 100 Bedeni ve bağışıklık sistemini güçlendirmekten, hem zihinsel hem fiziksel…
9 / 100 Yürüyüş keyfinize en yakın dostunuzu da alın, köpeğinizle birlikte…

Yoruma kapalı.